ברוכים הבאים לקהילת RED BAR ישראל

מועדון החברים של חובבי השעונים בישראל

מי אנחנו

קבוצת RedBar (באנגלית RedBar Group) היא קהילה גלובלית של חובבי שעוני יד, המארגנים מפגשים ואירועים בערים שונות מסביב לעולם. המועדון הראשון נוסד בניו יורק, בשנת 2007 ומאז הקבוצה הלכה והתרחבה אל ערים נוספות מסביב לעולם. במפגשים של חברי הקבוצה מסביב לעולם חובבי שעונים נפגשים עם חברים נוספים במועדון המקומי (ולפעמים גם עם חברים מהמועדונים מסביב לעולם) ומשתפים את התשוקה שלהם להורולוגיה ויוצרים היכרויות עם אנשים בעלי תחומי עניין זהים. המפגשים של הקבוצה מגוונים – החל ממפגשים לא רשמיים ובאווירה נינוחה במועדונים, בתי קפה ומסעדות ועד לארועים רשמיים המאורגנים בבוטיקי שעונים, טיולים למפעלים של יצרניות שעונים ועוד. 

חברי הקבוצה יכולים לצפות לראות שעונים רבים ומעניינים במפגשים השונים, כשכל חבר מוזמן להביא איתו שעון אחד או יותר, כרצונו, החל משעונים וינטאג׳יים ועד לשעוני יוקרה של השמות המובילים בעולם, כשכל שעון, בכל מחיר, זוכה לכבוד הראוי לו. 

בסך הכל, מטרת המועדון והקבוצה לספק אווירה נינוחה, קלילה ומזמינה, בה תוכלו לפגוש חובבי שעונים ולחלוק את החוויות, הסיפורים והתשוקות שלכם מעולם ההורולוגיה. 

נשמח לראותכם במפגשים שלנו! 

הנחיות לחברי RedBar:

 

1. אל תהיה או תתנהג כמו סנוב. לא בקבוצה ולא במפגשי חברי הקבוצה.
2. התייחס לכל שעון, ולכל אדם, בכבוד.
אם מישהו מציע לך להחזיק או למדוד את השעון, אנא נהגו בשעוני יד בזהירות ולא בזלזול, ומצופה מכם להיות ידידותיים לכל חברי המועדון.
3. אורחים ומצטרפים שאינם אושרו מראש לא ישתתפו באירוע.
המתינו לאישור צירוף חברים ואורחים פוטנציאליים חדשים עם מנהלי RedBar לפני הבאת אורח לאירוע.
4. חל איסור לחשוף את מיקומו של מפגש חברי RedBar, לא לפני ולא במהלך האירוע.
5. אסור להעביר הזמנות או פרטים על אירועים לכל מי שאינו חבר RedBar.
6. אתם תהיו בחדר עם אנשים אחרים, חלקם זרים ולפעמים במרחב משותף, נהגו בחוכמה והיו אחראי לעצמכם. שמרו על רכושכם מאחר ומנהלי הקבוצה או המקום המארח אינם אחראים לשום נזק, אבידה או בעיה המתרחשים בעת או בשל האירוע. כל אחריות לנזק, גניבה, יד אלוהים, כח טבע או טיפשות היא שלכם בלבד.
7. דיווחים על פגיעה בנכס, איומים או תקיפות (פיזי או מילולי) יובילו להסרה מיידית של חברי המועדון לאלתר.
8. אין לשאת נשק חם במפגשי RedBar.

הנחיות לסוחרים במועדון RedBar:

1. גם סוחרים מוזמנים כאספנים וכחובבי שעונים.
2. הצעות שעונים למכירה, ניהול מו״מ או החלפות במהלך מפגש RedBar אינה מקובלת.
זו לא חנות פופ-אפ.
3. אם אתה פוגש לקוח במפגש RedBar כדי להשלים עסקה, בבקשה בדיסקרטיות ושלא יפריע למהלך המפגש.
4. אם את\ה מעוניינים לתת חסות ללילה ולהקים חנות פופ-אפ במפגש RedBar, יש חבילות חסות זמינות במסודר – מוזמנים ליצור קשר עם אחד ממנהלי RedBar לפרטים.

רוצים להצטרף אלינו? ​